Šarūno Gustainio biografija

Seimo narys, išrinktas Žirmūnų vienmandatėje apygardoje.

Įkūriau Taikomosios politikos institutą (TPI), kuris vykdo taikomuosius projektus, jungiančius politiką, verslą ir mokslą. Viena prioritetinių TPI veiklos krypčių – jaunimo bei pilietiškumo projektai, kurie man asmeniškai yra labai artimi ir prasmingi.

Pirmą kartą įsijungiau į Liberalų sąjūdžio Valdybos darbą, kur darbuojuosi iki šiol.

Buvau paskirtas Susisiekimo ministro Eligijaus Masiulio patarėju. Taip gavau galimybę siekti savo tikslo – prisidėti prie transporto sistemos Lietuvoje tobulinimo.

Gimė antroji dukra, mano mažoji Greta.

Tapau Liberalų sąjūdžio administracijos vadovu.

Vieni įsimintiniausių metų mano gyvenime, nes mano žmonai Aušrai ir man gimė pirmagimė – Gustė.

Vilniaus universitete (VU) įgijau verslo administravimo ir vadybos bakalauro diplomą.

Esu aistringas automobilių gerbėjas, esu vienas „Autos klubo” steigėjų.

2015
2009
2000
1975

Įkūriau strateginių konsultacijų bendrovę „Equitas Partners“, kuriai vadovauju iki šiol.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete baigiau vadovų magistrantūros studijas.

Liberalų vadovybė vėl išreiškė pasitikėjimą manimi ir patikėjo vadovauti rinkimų į Europos Parlamentą (EP) kampanijai. Sukaupta patirtis ir kryptingas komandos darbas davė vaisių – rinkimuose Leonidas Donskis tapo liberalų Europos Parlamento nariu.

Brangią Lietuvai datą – vasario 16-ąją – drauge su bendramoksliais įkūrėme Vilniaus Universiteto Studentų savivaldos Alumni draugiją, vienijančią aktyvius VU studentų savivaldos veikėjus

Europos krepšinio čempionate Madride prasidėjo ir mano krepšinio sirgaliaus „karjera“ – nuo šio laiko nesu praleidęs nė vieno svarbaus tarptautinio krepšinio čempionato, kuriame žaidė Lietuvos vyrai.

Kartu su bendraminčiais įkūrėme Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdį (LRLS), kur ėjau Žirmūnų skyriaus pirmininko pareigas.

Įkūriau pirmąją savo bendrovę, vėliau tapau ir keleto kitų nedidelių bendrovių, veikiančių elektronikos, prekybos ir paslaugų srityse, bendrasavininku.

Gimiau laikinojoje sostinėje – Kaune, tačiau visa mano vaikystė prabėgo Kretingoje. Kretingos Pranciškonų gimnazijoje man nuskambėjo ir paskutinis skambutis. Iki šių dienų šiam mažam Žemaitijos miestukui jaučiu ilgesį.

Šarūnas Gustainis – vadybos magistras (Vilniaus universitetas, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas), krepšinio, automobilių ir muzikos fanatikas, Seimo narys ir dviejų dukrų tėvas.